iranbaz
07 دی 1401 - 09:21

جشنواره علمی و فرهنگی زکات در ایلام برگزار می شود

ایلام-مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: جشنواره علمی و فرهنگی زکات در ایلام برگزار می شود.

رضا طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری جشنواره علمی، فرهنگی، ادبی و ترویجی زکات در این استان در بهمن ماه امسال خبر داد.

وی بیان کرد: این جشنواره با موضوعات نقش زکات در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، نقش زکات در نظام اقتصادی جامعه و سبک زندگی اسلامی، بررسی تطبیقی نقش اقتصادی زکات در آبادانی مناطق روستایی، بررسی راهکارهای ترویج فرهنگ زکات و بررسی اهمیت پرداخت زکات در استان ایلام برگزار می‌شود.

وی با عنوان اینکه آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره ۲۰ دیماه امسال است، گفت: علاقه مندان و هنرمندان متقاضی شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در زمینه‌ها و رشته‌های مقاله، طراحی، نقاشی، موشن گرافی، فیلم کوتاه، شعر و داستان در موعد ذکر شده به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

طاهری با عنوان اینکه جوایز ارزنده و نفیسی برای برگزیدگان نهایی این جشنواره در نظر گرفته شده است، گفت: جوایز جشنواره برای نفر اول ۵۰ میلیون ریال، نفر دوم ۳۰ میلیون ریال، نفر سوم ۱۰ میلیون ریال و همچنین جوایز نفیس دیگری برای افراد تقدیری خواهد بود.

دبیر شورای زکات استان ایلام در پایان گفت: متقاضیان شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ۲۰ دیماه به دبیرخانه جشنواره واقع در میدان دفاع مقدس، اداره کل کمیته امداد استان ارسال نمایند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 939645